CTU SPIE student chapter je studentské uskupení fungující od roku 2016. Pořádáme pravidelné sešlosti a jiné akce pro veřejnost, základní a střední školy za podpory organizace SPIE. Scházíme se několikrát ročně na půdě katedry fyzikální elektroniky a prezentujeme si navzájem témata, na kterých pracujeme, diskutujeme a klábosíme. Děláme i další aktivity propagující fyziku a míváme vlastní stánek na konferencích SPIE. To vše je za podpory SPIE, které nám finančně přispívá. Každý rok je možnost kandidovat na čtyři hlavní funkce, které mimo jiné umožňují vycestovat do zahraničí. Pokud se ti naše aktivity zamlouvají, neváhej a přidej se k nám, uvítáme rádi každého nového člena. Najdeš nás také na facebooku.

Komu napsat?

prezident/ka: Vojtěch Munzar
víceprezident/ka: Dominika Mašlárová
pokladník/ce: Martin Matys
sekretář/ka: Alžběta Špádová
webmaster: Jan Nikl

Jak se registrovat?

Navštiv stránku SPIE a zřiď si studentské členství. V 2. kroku registrace vyber Czech Republic a CTU student chapter.
Cena členství: 20 $ na rok

Co získám?

• možnost setkávat se s ostatními a diskutovat při tom fyzikální problémy v přátelské atmosféře a pizzou v puse smile
  • přístup k 10 článkům ze SPIE digitální knihovny zdarma