JoomlaTemplates.me by Cheap Hosting

Konference SPIE Optics & Optoelectronics

Kategorie: SPIE aktuality Zveřejněno: pátek 5. duben 2019 14:59

SPIE student chapter se v hojné míře zúčastnila konference SPIE Optics & Optoelectronics probíhající v Clarion Congress Hotelu od 1. do  4.4.2019. Konference pokrývala velké množství témat přes optické senzory po QED simulace. Naši členové prezentovali své příspěvky v rámci poster session. Náš více-prezident Petr Valenta dokonce přednesl v rámci sub-konference Laser Acceleration of Electrons, Protons, and Ions přednášku nazvanou "Wake-field Excited by Ultrashort Laser Pulses in Near-Critical Density Plasmas". Náše úspěchy jsme následně oslavili v rámci vedení v Nové Pintě. Nově jmenovanný docent Jan Pšikal z naší alma mater přednesl zvanou přednášku "Simulation studies of ion acceleration driven by ultrashort (multi-)petawatt laser pulses". Ohlas přednášky jsme ocenili pozváním na orientální oběd. Naší student chapter jsme propagovali i mezi zahraničními studenty.

Joomla Plugins